Microsoft Office SharePoint Server 2007

Cezary Aniśko (Microsoft)

Trochę o tym blogu...

About

Trochę o tym blogu...

Microsoft Office SharePoint Server 2007 to platforma do Intranetu, Internetu, współpracy zespołów, witryny osobiste, integracja z istniejącymi systemami, zarządzanie formularzami elektronicznymi, Excel przez WWW, zarządzanie rekordami, zarządzanie treścią, workflow, zarządzanie dokumentami, współpraca z Office System 2007, programowanie w ASP.NET 2.0 i wiele innych.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

 

Blog ten poświęcony jest MOSS 2007. Publikowane w nim informacje mają służyć zarówno użytkownikom jak i administratorom i programistom.

Blog prowadzony jest przez pracownika Microsoft Corporation.

Cezary Anisko  Cezary Aniśko

Technology Solution Professional – Microsoft Office SharePoint Server 2007
Pasjonat technologii portalowych Microsoft.
Certyfikowany MCSA, MCSE, MCDBA, MCTS MOSS 2007. Kierował budową największych polskich portali rządowych. Pisał i redagował artykuły oraz współtworzył kilka popularnych miesięczników dla specjalistów IT min. WinSecurity Magazine i IT-FAQ. Doświadczenie zdobywał również w instytucie nuklearnym w Darmstadt w Niemczech. Od początku 2005 roku pracuje w firmie Microsoft na stanowisku Technology Solution Professional. Specjalizuje się w rozwiązaniach intranetowych i internetowych w segmencie klientów Enterprise. Odpowiada za Microsoft Content Managament Server i Microsoft Office SharePoint Server. Prywatnie miłośnik podróży ekstremalnych.